O mnie

Jako psycholog i terapeuta, od wielu lat jestem związany z warszawskimi ośrodkami oferującymi psychologiczne wsparcie dla pacjentów.

Jestem absolwentem Studium Psychoterapii w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie. Ukończyłem szkolenie w ramach Studium Psychoterapii dla Dzieci i Młodzieży w Ośrodku Regeneracja w Warszawie. Szkolenia są akredytowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

 

Pracowałem w Oddziale Zapobiegania Nawrotom w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Przez lata byłem również związany z Oddziałem Dziennym Psychiatrycznym dla Dzieci i Młodzieży w Józefowie w ramach Mazowieckiego Centrum Neuropsychiatrii. Byłem psychologiem i terapeutą w Ośrodku Regeneracja w Warszawie, gdzie prowadziłem zajęcia indywidualne oraz grupowe z dziećmi i młodzieżą szkolną. Współpracowałem z Fundacją eF Kropka, wspierającą osoby po kryzysie psychicznym. Przez ten czas, regularnie odbywam superwizje, dzięki którym mogę zapewnić moim pacjentom profesjonalny poziom i świeże spojrzenie.

 

Aktualnie jestem czynnym psychoterapeutą oraz prowadzę zajęcia w ramach studiów podyplomowych na Uniwersytecie Humanistyczno – Społecznym SWPS w Warszawie.